Subtotaal: €0,00
Knooppuntenroute
De Fontein is gelegen aan de knooppuntenfietsroute, 50 meter verwijderd van knooppunt 41. Vanaf hier fiets je in 10 minuten naar de Belgische grens volgens het knooppuntensysteem. Maar met dezelfde moeite fiets je vanaf de brouwerij door naar Maastricht, Sittard, Meers of Urmond.
Wandelen – 11.4 KM
Stein-Elsloo-Meers
11.4 km
prachtige, vlakke wandeling via het bos naar Elsloo en daarna dwars door natuurgebied de Maasvallei
Wandelen – 9 KM
Historisch Stein en Elsloo
9 km
Ontdek de mooiste historische plekjes van onze gemeente
Fietsroutes
In onze omgeving, die is gelegen aan de rand van het heuvelland, is het ontspannen fietsen. Geen grote hoogteverschillen, geen file-fietsen op zondag en veel routes lang het Julianakanaal en de Maas, lekker uitwaaien.
De Maaskanterroute
19 / 27 km
Een voorbeeld van een mooie fietsroute is de Maaskanterroute.
Deze route start bij het Streekmuseum in Elsloo en brengt u langs onze
brouwerij voor een ontspannen tussenstop.
Ommetjes
De omgeving van de Fontein is zeer geschikt voor het maken van een klein ommetje. Wandelen door het kasteelpark, uitwaaien op de kanaaldijk of een korte route door het Brook en de oude kern, het kan allemaal. Een voorbeeld van een ommetje, met leuke wetenswaardigheden over het kasteelpark vind je hier.